loader image

Genius Web, s.r.o.

Optimalizace pro vyhledávače – SEO

Tvoříme moderní weby, které mají smysl. Rychlé, responzivní a hlavně úspěšné.
Máme roky zkušeností a sehraný tým, který se vám bude věnovat.

Proč se vyplatí investovat do SEO?

Váš web bude ve vyhledávačích dohledatelný

Dostaneme Vás na lepší pozice ve vyhledávání

Zvýší se Vám návštěvnost webu

Zvýší se Vám poptávky/nákupy na webu

Vytvoříme dlouhodobou SEO strategii pro co nejlepší výsledky

SEO je zdarma, neplatí se za žádný proklik

Vybrat si můžete z několika variant

Figure → icon_web

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov nám slouží k nalezení klíčových slov, která vaše publikum používá, když hledá produkt nebo službu, kterou nabízíte. Výstupem analýzy klíčových slov je soubor, ve kterém jsou seřazena klíčová slova, jejich hledanost na Google a Seznamu a jejich následné použití. Analýza je prvním krokem v optimalizaci webových stránek a nastavení PPC kampaní. Bez analýzy můžeme přijít o několik návštěvníků našeho webu, jelikož náš obsah nebude přizpůsobený hledaným výrazům.

Figure → icon_web

SEO Audit

Prozkoumáme váš web z pohledu SEO a navrhneme konkrétní opatření, jak se posunout výše ve výsledcích vyhledávání. Poradíme vám, jaké stránky na vašem webu chybí, na jaká klíčová slova cílit a co vylepšit v technickém řešení webu. Na rozdíl od řady jiných agentur ale naše práce u doporučení nekončí. Úpravy totiž s vaším souhlasem můžeme rovnou sami provést.

Figure → icon_web

Dlouhodobá SEO strategie (3/6 měsíců)

Navrhneme dlouhodobý plán, jak postupně protlačit váš web ve výsledcích vyhledávání co nejvýše. Na každý měsíc naplánujeme seznam aktivit – úpravy webu, technická vylepšení, úpravy textů, získávání zpětných odkazů a další. Vždy s maximálním důrazem na přínos pro váš web.

Uděláme Vám SEO analýzu Vašich webových stránek zdarma!

Případová studie Genius FVE

Blogové články pro GeniusFVE.cz

Na web GeniusFVE.cz píšeme články, díky kterým firma získává nové návštěvníky webu i zakázky.

Představujeme GeniusFVE.cz

Jedná se o společnost zajišťující montáž fotovoltaických elektráren pro rodinné domy. Poskytuje také veškeré související služby, jako je návrh fotovoltaického řešení, vyřízení dotace nebo servis.

Na web GeniusFVE.cz píšeme články, díky kterým firma získává nové návštěvníky webu i zakázky.

Nejdříve jsme si zjistili, jaká témata lidé v souvislosti s oborem našeho klienta na internetu vyhledávají. Na tato témata jsme následně napsali články – tak, aby byly nejen čtivé, ale aby také respektovaly principy SEO, a díky tomu se zobrazovaly na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání.

Články jsme využili jako taktiku pro přilákání možných zájemců o služby našeho klienta. Na web tito uživatelé přišli díky článku, ale část z nich si poté prohlédla i zbytek webu a seznámila se tak s firmou Genius FVE, o které by se jiným způsobem nemusela dozvědět.

Například článek Jak vybrat baterii pro fotovoltaiku, publikovaný v únoru 2022, přivedl na web do dnešního dne (listopad 2022) přes 5 000 nových návštěvníků, z nichž téměř 30 rovnou odeslalo poptávku. Data ohledně úspěšnosti článků sledujeme a tak víme, že se náklady na naši práci bohatě vrátily. Články navíc na webu zůstávají dlouhodobě a v budoucnu tak budou firmě generovat nové návštěvy a poptávky v podstatě s nulovými náklady.

Reference

Stěhování MAMUT

Reference

PENZION RŮŽE

„ V zimní sezóně jsem nikdy neměl ubytování obsazené. Díky SEO a PPC reklamě mám i v zimě rezervace na ubytování. “

10

LET NA TRHU

10

PROFESIONÁLŮ

32

STÁLÝCH KLIENTŮ

27

VĚKOVÝ PRŮMĚR

#GeniusWeb

Přejít nahoru