PPC reklama

Tvoříme moderní weby, které mají smysl. Rychlé, responzivní a hlavně úspěšné.
Máme roky zkušeností a sehraný tým, který se vám bude věnovat.

Proč využívat PPC reklamu?

Působí okamžitě, jakmile se kampaň spustí

Cílí přímo na potencionální zákazníky

Všechna data máte pod kontrolou a pravidelně vám je reportujeme

PPC reklama funguje nejen ve vyhledávání

Doporučíme vám úpravy webu, které pomohou snížit náklady na PPC reklamu

Respektujeme váš rozpočet a vždy se z něj snažíme vytěžit co nejvíc

Vybrat si můžete z následující nabídky

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov nám slouží k nalezení klíčových slov, která vaše publikum používá, když hledá produkt nebo službu, kterou nabízíte. Výstupem analýzy klíčových slov je soubor, ve kterém jsou seřazena klíčová slova, jejich hledanost na Google a Seznamu a jejich následné použití. Analýza je prvním krokem v optimalizaci webových stránek a nastavení PPC kampaní. Bez analýzy můžeme přijít o několik návštěvníků našeho webu, jelikož náš obsah nebude přizpůsobený hledaným výrazům.

Dozvědět se více

Vytvoření PPC kampaní pro Váš web

Bude nám potěšením přivést na svět vaše nové PPC kampaně. Společně probereme, jaké přednosti vaší firmy budete chtít zákazníkům komunikovat, domluvíme se na rozpočtu a na tom, jaké cíle by měla reklama plnit. Celým procesem vás ochotně provedeme a vše potřebné vám vysvětlíme.

Dozvědět se více

Optimalizace a správa PPC kampaní

Spuštěním reklamy naše práce nekončí. O kampaně se dále dlouhodobě staráme a postupně je optimalizujeme a vylepšujeme tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků pro vaši firmu. O provedených aktivitách a výsledcích kampaní vás samozřejmě pravidelně informujeme.

Dozvědět se více

Uděláme Vám analýzu PPC kampaní zdarma!

Případová studie Genius FVE

Představujeme GeniusFVE.cz


Jedná se o společnost zajišťující montáž fotovoltaických elektráren pro rodinné domy. Poskytuje také veškeré související služby, jako je návrh fotovoltaického řešení, vyřízení dotace nebo servis.

Na web GeniusFVE.cz píšeme články, díky kterým firma získává nové návštěvníky webu i zakázky.


Nejdříve jsme si zjistili, jaká témata lidé v souvislosti s oborem našeho klienta na internetu vyhledávají. Na tato témata jsme následně napsali články – tak, aby byly nejen čtivé, ale aby také respektovaly principy SEO, a díky tomu se zobrazovaly na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání.
Články jsme využili jako taktiku pro přilákání možných zájemců o služby našeho klienta. Na web tito uživatelé přišli díky článku, ale část z nich si poté prohlédla i zbytek webu a seznámila se tak s firmou Genius FVE, o které by se jiným způsobem nemusela dozvědět.

Například článek Jak vybrat baterii pro fotovoltaiku, publikovaný v únoru 2022, přivedl na web do dnešního dne (listopad 2022) přes 5 000 nových návštěvníků, z nichž téměř 30 rovnou odeslalo poptávku. Data ohledně úspěšnosti článků sledujeme a tak víme, že se náklady na naši práci bohatě vrátily. Články navíc na webu zůstávají dlouhodobě a v budoucnu tak budou firmě generovat nové návštěvy a poptávky v podstatě s nulovými náklady.

REFERENCE

Stěhování MAMUT

REFERENCE

PENZION Linhart

„ V zimní sezóně jsem nikdy neměl ubytování obsazené. Díky SEO a PPC reklamě mám i v zimě rezervace na ubytování. “

10

Let na trhu

10

Profesionálů

32

Stálých klinetů

27

Věkový průměr

Co je u nás nového

BLOG - 19.01.2023 Proč je důležité mít kvalitní webové stránky?

Nic není důležitějšího než kvalitní web. Webové stránky jsou Vaše prezentace, vstupní dveře Vaší organizace. Konkurence je obrovská, vyhledávače jsou náročné při hodnocení obsahu a zákazníci mají vysoké nároky. Nestačí mít pouze webové stránky, ale mít KVALITNÍ webové stránky. Snadné...

Zobrazit více
BLOG - 19.01.2023 Jak se dostat na první stránku ve vyhledávání?

Máte webové stránky, ale zobrazují se až na posledních pozicích? Nebo Vaše stránky nejsou vůbec dohledatelné? Dostat se na první místa vyžaduje práci a čas, ale je to jedna z nejdůležitějších věcí, které můžete pro své podnikání udělat. Protože mít...

Zobrazit více