loader image

Genius Web, s.r.o.

Proč mít vlastní webové stránky?

Prezentace

Webové stránky slouží jako prezentace Vašeho podnikání. Je důležité mít kvalitní a přehledné webové stránky. Responzivní web, neboli přizpůsobivý web na mobilní telefony je v dnešní době nutnost. Nestačí tedy pouze mít webové stránky, ale musí také fungovat, hezky vypadat a informace na nich musí být aktuální. Vaše webové stránky Vám také dodávají na důvěryhodnosti.

Dohledatelnost 24/7

Mít webové stránky znamená, že vás zákazníci mohou vždy najít – kdykoli a kdekoli. I mimo pracovní dobu si potencionální zákazníci mohou prohlížet Váš web. Webové stránky nabízí uživateli pohodlí, protože má přístup k informacím, které potřebuje, v pohodlí svého domova, bez dalšího tlaku na nákup. Navíc, protože většina společností má v dnešní době své vlastní webové stránky, existuje velká šance, že byste mohli ztratit zákazníky ve prospěch svých konkurentů tím, že zůstanete offline.

Úspora času + zákaznický servis

Mnoha firmám volají potenciální nebo stávající zákazníci, kteří se ptají na jednoduché otázky týkající se např. sídla a provozní doby. Hovory mohou také odvést pozornost vašich zaměstnanců od soustředění se na nejdůležitější části vašeho podnikání. Webová stránka může omezit tyto hovory a zvýšit interní produktivitu. Zároveň pomáhá zákazníkům najít užitečné informace, aniž by museli volat, což v konečném důsledku poskytuje celkově lepší uživatelskou zkušenost.

Rozšíření trhu

Vaše stránky jsou přístupné komukoliv v České Republice i na světě. Můžete mít díky webovým stránkám větší dosah a získat nové zákazníky, kteří by se o Vás jinak nedozvěděli.

Přejít nahoru