loader image

Proč jsme si oblíbili redakční systém WordPress – a proč si myslíme, že si ho oblíbí i naši klienti

Není to jen náš názor; obliba WordPressu totiž roste celosvětově. Zatímco ještě před 5 lety (v roce 2016) bylo na WordPressu postaveno 25,6 % webových stránek, aktuálně (k 6/2021) je to již 41 % webů. Pokud bychom brali v úvahu jen weby s redakčním systémem, ukrojil by si WordPress podíl dokonce 64,7 %.

Pouhé statistiky by nás ale nejspíš k práci s WordPressem příliš nepřesvědčily. Namísto toho si u něj ceníme řady vlastností, které jsme nenašli u žádného jiného redakčního systému.

Nejnovější technologická řešení
WordPress využívá nejnovější a nejstabilnější kódovací standardy. Díky tomu mohou weby fungovat skutečně bezproblémově a splňovat aktuální požadavky na rychlost načítání webů.

Téměř nekonečné možnosti
Weby na WordPressu je možné přizpůsobit řadě požadavků ze strany klienta, není problém například ani přidání funkce e-shopu do stávajících webových stránek.

Snadná administrace i pro laiky
Naši klienti velmi oceňují, že si webové stránky zvládnou sami spravovat. Administrace webů na WordPressu je přehledná a neustále se vylepšuje na základě podnětů uživatelů a jejich zkušeností. Našim klientům samozřejmě vše podrobně vysvětlíme a v případě problémů jsme jim připraveni s čímkoliv pomoci.

Kromě webů na WordPressu stavíme i weby kompletně na míru. Ozvěte se nám a společně můžeme probrat, jaké řešení by bylo nejlepší právě pro vás.

Přejít nahoru