Tvorba webových stránek

Jsme správná volba

Pokud hledáte odborníky na internetové aplikace, tak jste tu správně! Tvorba webových stránek je náš koníček i naše práce. Tvoříme moderní prezentace, které mají smysl. Máme roky zkušeností, máme tým odborníků, kteří se Vám budou věnovat a pro ujištění i úspěšné reference.

Proč webovky od nás?

  • Webové stránky vytváříme na míru, dle přání a potřeb klienta.
  • Výjimečný webdesign
  • Platíte přiměřenou cenu naší kvalitě.
  • Termín na kterém se domluvíme je pro nás závazný.
  • Při tvorbě webových stránek bereme ohled na SEO optimalizaci.
  • Každý web má administraci k lepší obsluze.
  • Máme roky zkušeností a jdeme s dobou.
  • Snažíme se o individuální přístup ke každému klientovi.
  • Máme předem daná pravidla.

Potřebujete kvalitní web?

Webdesign na míru

Pokud máte specifické požadavky, můžeme vytvořit grafiku přesně takovou, jakou máte vysněnou. V grafice se meze nekladou a vše je reálné. Pokud nemáte přesnou představu, tak vzhled Vašich webových stránek můžete nechat na nás a my už Vám poradíme a navrhneme přesně to co očekáváte.

Reference, které mají smysl

Mezi našimi referencemi jsou například společnosti, které obchodují na burze s elektřinou a plynem, starají se o zdraví životní styl nebo prodávají luxusní módu. Aktuálně máme přes sto prosperujících klientů. Přidejte se mezi ně!

Jiří Kubeš - 90dennivyzva.cz

„Představte si, že pracujete na projektu, na který pohlížíte jako na své dítě. Přijde chvíle, kdy ho musíte předat lidem, který mu mají vdechnout život. Chcete tu nejlepší péči, zkušenosti a zodpovědnost. To je důvod, proč mé projekty nechávám realizovat u pana Holuba. Mé kritéria splňuje a byl jsem zatím vždy spokojen.“

Veronika Homolková - identity store s.r.o.

Poptávám tvorbu webu

Dvě varianty řešení

Máte na výběr ze dvou variant. První variantou je tvorba webových stránek na redakčním systému WordPress, kde můžete využít z nepřeberného množství grafických šablon. Stránky se pak dají i jednoduše rozšiřovat pomocí různých pluginů. Pokud máte specifické požadavky, je možné využít i grafiku na míru.

Druhým řešením je tvorba webových stránek  na míru. Kdy vytváříme i vlastní redakční systém, který je navržen tak, aby splňoval všechny požadavky na funkcionalitu. Druhá varianta je často využívána tehdy, pokud je zapotřebí složitých interních aplikací uvnitř redakčního systému nebo se jedná o rozsáhle katalogy a databáze.

Tvorba webových stránek po celé ČR

Naší kancelář naleznete v Děčíně na severu Čech, kousek od města Ústí nad Labem. Pokud jste z Prahy, můžeme se sejít u naše partnera, který nám pomáhá s SEO webových stránek. Kancelář naleznete v Holešovicích. Nemáme problém se sejít i v jiných koutech ČR – Liberec nebo Brno.

Praha

Kancelář našeho obchodního partnera, který nám umožňuje využít kancelář k naší schůzce je umístěna v Holešovicích u hlavního tahu na Ústí nad Labem a Děčín. Adresa je – Argentinská 38, 170 00 Praha 7 – Holešovice

Děčín

Kancelář máme umístěnou u výjezdu z Děčína směrem na Ústí nad Labem. Ulice je to Mendelova 306/2. Poznávacím znamením budovy je velký nápis firmy STADO, která zde má sídlo firmy. V areálu se dá pohodlně zaparkovat.

JAK PROBÍHÁ TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK?

Pro zjednodušení v šesti krocích:

1. Zjištění Vašich požadavků a cílů projektu
Prvním důležitým bodem je stanovení přesných cílů a následné specifikování funkcionality a grafické podoby Vaší webové prezentace. Nebojte se inspirovat v konkurenci a udělejme to ještě lépe.


2. Návrh řešení, cenová kalkulace a časový harmonogram
Na základě Vašich požadavků bude přesně navrhneme jak by web mohl vypadat, určime přesnou cenu a datum, kdy budou webové stránky připravené k předání. V některých případech ještě navrhujeme více variant, jak Vaše požadavky vyřešit.


3. Odsouhlasení ceny, podepsání smlouvy, záloha
V tomto okamžiku jsme těsně před spuštěním všech prací na Vaší prezentaci. Stačí podepsat smlouvu a můžeme začít! 🙂


4. Práce na projektu, pravidelné reporty a schůzky
U složitějších webových stránek Vám pravidelně popisujeme stav, posíláme ukázky a pokud je potřeba, tak se společně scházíme a směr tvorby probíráme osobně.


5. Předání a doplacení
Pokud nemáte žádné připomínky nebo návrhy pro změnu, přicházíme k předposlednímu bodu naší spolupráci, kterým je předání.


6. Propagace a údržba
Předáním webových stránek u nás spolupráce nekončí, spíše začíná. Začínáme se soustředit na marketing a o to, aby Vaše webové stránky byly stále moderní.

Sponzorujeme

Sponzorujeme Výtvarný ateliér Marie a Jan. Provozuje ho občanské sdružení Postižení postiženým, P + P, o. s. a je založen na skupině talentovaných, tělesně i mentálně postižených lidech. Nedávno jsme pomáhali při přípravě velké výstavy uměleckých děl v Praze – Galerie Mánes.

Kontaktujte nás!

+420 608 800 680 / holub@genius-web.cz

POJĎME NA TO

Kontaktujte nás

+420 608 800 680 | holub@genius-web.cz