Tvorba mobilních aplikací

Jsme správná volba

Mobilní aplikace si firmy nechávají vyvinout z různých důvodů – usnadnění nějaké činnosti zákazníkům či obchodním partnerům, posílení komunikace, úspora času atd. Nabídněte svým partnerům a klientů něco navíc, co na Vašem webu nenajdou. Odlišíte se od konkurence a posílíte povědomí o vaší společnosti.

Nová doba podnikání

Nezapomínejte: Stále více lidí používá chytrý telefon pro hledání informací na internetu. Rovněž různé aplikace pro iOs a Android se těší obrovské oblibě, zvlášť když skutečně dokáží pomoci, případně zabavit. Pojďme vymyslet, jakou aplikací můžete vy u svých (reálných či potenciálních) klientů a obchodních partnerů „zabodovat“.

Potřebujete mobilní aplikaci?

Webdesign na míru

Pokud máte specifické požadavky, můžeme vytvořit grafiku přesně takovou, jakou máte vysněnou. V grafice se meze nekladou a vše je reálné. Pokud nemáte přesnou představu, tak vzhled Vašich webových stránek můžete nechat na nás a my už Vám poradíme a navrhneme přesně to co očekáváte.

Poptávám tvorbu webu

6 KROKŮ K VAŠÍ NOVÉ APLIKACI

Pro zjednodušení v šesti krocích:

1. Řeknete nám, k čemu aplikaci potřebujete/co od ní očekáváte.
Prvním důležitým bodem je stanovení přesných cílů a následné specifikování funkcionality a grafické podoby Vaší webové prezentace. Nebojte se inspirovat v konkurenci a udělejme to ještě lépe.


Domluvíme se na základních parametrech a provedeme přibližnou kalkulaci.
Na základě Vašich požadavků bude přesně navrhneme jak by web mohl vypadat, určime přesnou cenu a datum, kdy budou webové stránky připravené k předání. V některých případech ještě navrhujeme více variant, jak Vaše požadavky vyřešit.


3. Navrhneme mobilní aplikaci Android/ iOS.
V tomto okamžiku jsme těsně před spuštěním všech prací na Vaší prezentaci. Stačí podepsat smlouvu a můžeme začít! 🙂


4. Pustíme se do vývoje.
U složitějších webových stránek Vám pravidelně popisujeme stav, posíláme ukázky a pokud je potřeba, tak se společně scházíme a směr tvorby probíráme osobně.


5. Otestujeme aplikaci a předáme vám ji.
Pokud nemáte žádné připomínky nebo návrhy pro změnu, přicházíme k předposlednímu bodu naší spolupráci, kterým je předání.


6. Propagace a údržba
Předáním webových stránek u nás spolupráce nekončí, spíše začíná. Začínáme se soustředit na marketing a o to, aby Vaše webové stránky byly stále moderní.

Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, dejte najevo svou profesionalitu v „IT světě“, třeba zrovna dobře navrženou a funkční mobilní aplikací.

Pomůžeme Vám uspět!

Kontaktujte nás 🙂

+420 608 800 680 / holub@genius-web.cz

POJĎME NA TO

Kontaktujte nás

+420 608 800 680 | holub@genius-web.cz